Ana sayfa / Genel / Lg Klima Servisi / Klima Servisi 0212 614 85 43
Lg Klima Servisi
Lg Klima Servisi

Lg Klima Servisi / Klima Servisi 0212 614 85 43

Lg Klima Servisi, Cesur Teknik, Lg Klima tamiri, Lg klima servisleri, gezici klima servisi, Lg, Klima Teknik Servis, Lg Klima Bakım, Klima Montaj, Lg klima servis, Lg Klima Bakımı, Lg özel servis, Lg klima tamir, Lg klima servisleri, bakım, montaj, onarım, arıza, tamir, servis. Klimam, çalışmıyor, ısıtmıyor, soğutmuyor. Klima gazı, kaçırıyor, gibi arızalarda Lg, LG, Bosch, Samsung, General, Sanyo, Sunny, Mitsubishi, İndesit, Baxi, Arçelik, Lg, Airfel, Alarko, Baymak, DemirDöküm, Daikin, Sanyo, Aura, Midea, York, Viessmann, Sharp, Toshiba klima sorunlarınıza 7/24 özel olarak hizmeti vermekteyiz.

Lg Klima Servis

Lg Teknik klima servisi olarak klima servis eğitimi almış güçlü ve profesyonel kadrosuyla müşterilerimize memnuniyet odaklı kaliteli bir servis hizmeti vermekteyiz ve klima yönündeki arzularınız ve şikayetlerinize talibiz. Bir çok kurumsal firmalara ve evsel olarak müşterilerimize yedi gün yirmi dört saat kesintisiz servis ağına cesur teknik klima servisi olarak sahibiz.
Lg klima servisleri ve lg klima bakım servisi olarak istanbulun bir çok bölgesine yaptığımız  servis hizmeti sayesinde artık yaşanan arızalar karşısında gün bazında arıza çözümleri uygulanması sağlamaktayız. Lg klimaların  yazın veya kışın istenerek sürekli kullanımı konusunda iç unite bölgesine dolan pislikler nedeniyle yaşanan nefes almama durumlarında klima servislerine çok fazla arıza sebebiyle  bizlere ulaşmaktadır. Lg klima arıza servisi olarak sağlamış olduğumuz profesyonel klima teknisyenlerimizle çok daha çabuk ve mümkün çözümleri sunarak yaşanan arızalar karşısında servis hizmeti alan kişileri  zor durumda sokmadan en kalıcı teknik destekle gerçek bir servis hizmeti vermekteyiz.

Lg Klima Servisleri

Lg Klimaların soğutma veya ısıtma arızasına sebep olan  en temel arızalarından biri iç ortam havasının içerisinde yer alan tozların bir müddet sonra klima filtresinin tamamen dolamasına neden olarak artık temiz hava vermesi yerine kirli havayı vermesi ile başlayan durumların sizlere hastalık getirmesi muhtemel olup sonuç almak için aranan klima servislerinin de önemli olan ayrıntıda günlerce müşteriyi madur etmeden birkaç saat içerisinde yapılması gereken müdahale sonucunda bakım işlemleri yapılmalı ve sorunu çözülmelidir. Lg klima montajı servisi olarak Biz vermiş olduğumuz hızlı ve güvenilir bir servis anlayışıyla  bütün müşterimize son derece saygılı bir şekilde ulaşarak meydana gelen teknik sorunların doğru bir şekilde analiz edilerek arızaların giderilmesini cesur teknik arçelik servisi olarak sağlamaktayız.

Lg Klima Bakım servisi

Kullanmakta olduğunuz Lg markalı klimanıza yetkili servis tarafından her 6 ayda bir periyodik bakım servisi tarafından bakım yaptırmanız hem kendi sağlığınız için hemde klimanızda oluşabilecek arızaların minumuma indirmesini sağlayacaktır.

Klima bakımı neden gerekli?

İstanbul lg Klima bakımı Sizin sağlığınız için ve cevrenizdeki insanlar için hastalık teşgil etmemesi
Bulunduğunuz ortamın Konforunuzu sağlamanız ve sağlıklı bir ortam oluşturmak için.
Birçok hastalıklardan herkezi arındırmanız için
Lg Klima bakım Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış dezenfekte edilmiş mikroplardan arınmış bir hava solumanız için
Lg Klima bakımı Klimanızın ömrünü ve performansını en üst seviyeye tutmak için
Her zaman ilk günki gibi yarı yolda bırakmaması için
Klima Bakımı Enerji tasarrufu ve kesenize tehdit oluşturmamak hem maddi hem manevi olarak mutluluğunuz için
Klimanızın bakımını profesyonel servis anlayışından emin servisimize yaptırmalısınız.

Lg Klima Bakımı Nasıl yapılmalıdır?

Lg Klima Bakımı

Lg klima servis Yaz mevsiminde yaz bakımı ve Kış mevsiminde Kış Bakımı olarak  altı ayda bir yapılan iki adet bakım vardır. Lg klima servis olarak tavsiyemizdir.

Lg Klima bakımı Mevsim geçişlerinde (İlkbahar ve Sonbahar mevsiminde ) yapılması tavsiye edilir.

Klima Bakımı

İç ünite kısmında bulunan evaporatör kimyasal ilaçla yıkanarak sonra dezenfekte edilmelidir.
İç ünite fan motoru pervanesi mutlaka çok iyi şekilde temizlenmeli ve hiç bir kirlilik bulunmamalı
İç ünite klima filtresi çok iyi temizlenmeli ve dezenfekte edilmeli
Klimanın Gaz ölçümleri yapılmalı, eksik gaz gazın durumuna göre basınçları dikkate alınarak ilave edilmelidir.
Elektronik kartın tam kontrolü besleme hattı kontrolü yapılmalı
Elektrik habereşme hattı  kablo bağlantı ve  uçları kontrol edilmelidir.
Dış ünite (kondanser) kimyasal ilaçlarla yıkanmalı yada karcher yardımı ile basınçlı su ile temizlenmeli
Drenaj hava cıkış kanalı  ve drenaj borusu temizlenmeli
Bakır boru bağlantıları  ve rekorlarda kaçak kontrolü yapılmalı izalasyonsuz yerler kapatılmalı.

Cihaz ilk gündeki performansına yakın bir halde müşteriye teslim edilmelidir.

Cesur Teknik klima servisi istanbulun tüm ilçelerine ve bu ilçelerin mahallelerine arçelik klima servis konularında teknik destek vermektedir.

Lg klima servisi olarak bizler beko klima servis konularında sizlere klima montaj, klima arıza,klima bakım olarak hizmet vermekteyiz. Cesur teknik arçelik klima servisleri konularında 15 yıllık bir tecrubeye sahiptir. Ve bu tecrubenin çoğu klima servis,  klima arıza, klima bakım,  konularınadır.

Cesur Teknik Lg Klima Servisleri Klima Montajı

Lg klima montajı fabrikanın standart montaj servisi standardına uygun olarak yapılmalıdır.

Teknik Servis Hizmetleri

Klima Teknik Servisi

5 / 5 ( 2 votes )

Call Now ButtonHemen Ara