Ana sayfa / Kombi Servisi 0212 614 85 43 Cesur Teknik Kombi Servis
Kombi Servisi
Kombi Servisi

Kombi Servisi 0212 614 85 43 Cesur Teknik Kombi Servis

Kombi Servisi, Cesur Teknik Kombi Servis, Kombi Bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Servis, Kombi Montaj, Kombi Teknik Servis Hizmetleri. Arçelik, Beko, ECA, Baymak, Alarko, Demirdöküm, Ariston, Ferroli, Vaillant, Viessmann, Arkom, Protherm, Altus, Vialand, Buderus, AUER, Viessman, Kiturami, Airfel, Termoteknik, Süsler. Her marka ve model kombilere teknik uzman elemanlarımız tarafından hizmet sunmaktadır.

Cesur Teknik Kombi Servis

Cesur Teknik Kombi servisi kombilerinizin tesisat, bakım ve onarım gerektiren konularında yardım alabileceğiniz kombinizin markası ve modeli hakkında bilgiye sahip olan kombi servis firmalarından yardım alabilmenizi sağlar. Bir markanın veya bir kaç markanın yetkili servisi sizlere hizmet götüren özellikle kış aylarına girilen ve kombilerin yoğun çalışacağı dönemde bakıma ihtiyaç duyarlar. Hatta sizlerin kış gelmeden muhakkak kombilerinizin bakımını yaptırmamız gerekir. Cesur Teknik Kombi servis Hizmetleri Doğalgaz Isıtma ve Gaz Yakıcılar Yetkili Servisidir.

Kombi Servisi İstanbul

Cesur Teknik servis hizmetleri Isıtma Soğutma İklimlendirme ve Gaz Yakıcılar Cihazları Sektöründe hizmet veren özel bir kuruluştur.

İstanbul ilçelerinde Kombi servisi hakkında destek sağlayan Cesur Teknik Servis Hizmetleri firmasının sizlere sunmuş olduğu yetkili servis numaraları ve çevrenizde bulunan en yakın kombiciyi çağırarak kombinizin bakımını yaptırabilirsiniz. Türkiye’de bulunan başlıca kombi markaları; Beko, Arkom, ECA, Baymak, Demirdöküm, Ariston, Ferroli, Alarko, Vialand, Viessmann gibi ünlü kombi markalarıdır ve bu markalar aynı şekilde yetkili servis hizmetleri ile de müşterilerine rahatlık ve problem yaşandığında kolaylık sağlamaktadırlar. Servis hizmetlerinin dışında kombi bakımı, petek temizliği ve tesisat tadilatı gibi konularda da yardım ve hizmet veren kombi servisi İstanbul hizmetleri sizler için en önemli konu olan ısınma ve sıcak su probleminizi ortadan kaldırıyor.

Kombi Bakımı Servisi

Son zamanların en konforlu ve ekonomik olan ve çevreye en az zararla ısınma, sıcak su ve ocak ihtiyacınızı sağlamanıza yardımcı olan doğal gaz yaşam standartlarını yükseltiyor ve bütçenize tasarruf sağlayarak bireylerin hem enerjiden tasarruf hem de maddi açıdan yıpranmalarını engelleyerek masraflarında aşırı derecede kısıtlı olmasını sağlıyor. Mutfakta kullanılan tüp, termostat ya da şofben kullanılarak sıcak su elde etme ve ısınmada merkezi sistem kalorifer, kat kaloriferi ya da soba gibi uğraşlı ve masraflı yöntemlerle hem kendinize zorluk, hem çevreye zarar hem de cebinizi düşünmemiş olursunuz. Doğalgaz ise kombi ile kullanılarak sizlere rahat bir hayatı ve konforu sağlıyor. Evlerinizin ya da ofislerinizin rahatlıkla her köşesinin ısınmasını, sıcak su kullanımını sağlayarak mutfağınızda da rahat hareket etmeyi sağlıyor.

Cesur Teknik Servis Hizmetleri

Cesur Teknik Kombi Servis Hizmetleri bünyesinde bulundurduğu uzman Tekniker ve Teknisyen kadrosu ile, teknik hizmetler ile beyaz eşya, klima, kombi teknik servis alanında ayrıcalıklı bir firma olma özelliğini taşır.

İstanbul Kombi tamircisi

İstanbul Kombi bakımı servisi doğalgaz bağlanan her yere gelir ve kombinizin, peteklerinizin problemlerini çözerek sizlere en güvenli kullanımı sunar. Bunun yanında yakıt tüketimini, yüksek verim kombilerin markalarını ve modellerine göre değişiklik gösterdiği ya da ortak oldukları noktaları sizlere anlatarak son derece bilinçli bir kullanıcı olmanızı sağlıyorlar. Kombi servisi kombinizin ihtiyacınız olduğunda bakımını, arızasını giderek rahatlıkla sorunsuz doğalgaz enerjisinden yararlanma imkânı sağlıyor.

Kombi Tamiri İstanbul

Kombi servisi hizmeti veren birçok firma genellikle 7 24 hizmet sunarak sizlerin ısınma ve sıcak su probleminizi çözmek için profesyonel bir şekilde çalışır. Vermiş olduğu servis ağı ile aradığınız saatte ya da tam randevunuzun oluşturduğu vakitte adresinizde olur ve sizi asla zor durumda bırakmaz.

Cesur Kombi Teknik Servisi; uzun yılların vermiş olduğu birikim ve farklı hizmet anlayışı sayesinde başarılı beyazeşya, klima, kombi servis hizmetleri sunar ve bunun devamını sağlamak amacı ile yeniliklere açık kalarak yatırımlarını sürdürür.

Servis anlayışını kişilere bağımlı kılmakla ve sadece söylemlerde en iyi olmakla yetinmez.

Kombi Yedek parça desteği, devamlılığı, hizmet ve müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeyi hedefler ve bu doğrultuda sizlerin katkıları ile hedeflerine yön verir.

Biz Cesur Teknik Kombi Servisi Olarak Sizlere Her yönde Yardımcı Olmaya Çalışıyoruz.

Bu hizmetimiz gereği sizlere Kombi servisi Olarak Kombi Arızaları Hakkında Bilgi vermek Gereği Duyuyoruz.

Kombi Arıza Servisi İstanbul

Kombinizde arıza oluştuğunda yapmanız gereken kullanma kılavuzunda yer alan bilgilere göre ya da kombinizin su basıncını kontrol ederek su basıncının bir barın altına düştüğünde kombinizin arıza verdiğini çalışmadığını anlayabilirsiniz. Böyle bir durumda basıncı artırarak barın yükselmesini deneyebilir ancak yine de çözüm oluşmadıysa kombinizin arızasını tamir edecek olan kombi servisine yönelmeli ve kombinizin yetkili servis tarafından tamirini sağlamalısınız. Kombi Arızaları Nelerdir?

Kombi Teknik Servis

Cesur Teknik Kombi Arızaları konusunda tam olarak bir sayfa oluşturarak sizlere bilgi vermekle beraber hem eve gelecek Teknisyenin sizden fazla para almaması hedef seçilmiştir.

kombi bakım servisi

Cesur Teknik Servis Hizmetleri kombi bakım servisi olarak aslında sizlere bir kombinin profesyonel bir şekilde kombi bakımı nasıl yapılır sorusuna detaylı bir cevabı vardır.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır

Kombi montaj standartlarını kontrol edilir. ( Cihaz güvenli mi? )
Kombinin bulunduğu ortamda menfez var mı? yok mu? kontrol edilir.
Cihazı çalıştırılır sistemi kontrol edilir.

Kontrol esnasında nelere dikkat edilir?

1) Kombi Sıcak su sistemi çalışıyor mu?

2) Kombi Kalorifer konumunda kombi çalışıyor mu?

Not: Çalışmanızı engelleyecek eşyaları ortamdan uzaklaştırılır. (Müşteri bilgisiyle)
Sigortası kapatılır ( 220 V enerjinin kesildiğinden emin olarak, faz kontrolü yapılır.)
kombinin Gazı kapatılır.
Kombinin suyunu boşaltılır. Kombinin suyu nasıl boşaltılır.

Kombi bakımında YAPILACAK İŞLEMLER
1- Kombi cihazının koruma kapakları çıkartılır
2- Kombinin arkasında bulunan genleşme tankının havası kontrol edilir.
3- Kombide ana eşanjörünün petek yani su geçen hattı temizliğini kontrol edilir
4- Kombinin brülör temizliği kontrol edilir.
5- Kombinin pompa prüjörünün temizliğini kontrol edilir.
6- Kombide ki Sıcak su eşanjör hattı sıcaklığı kontrol edilir.
7- Kombi sıcak su kalorifer kombi  filtresi kontrolü ve temizliği yapılır.
8- Cihazı temizlenir. ( elektrik ve elektronik aksamlara sıvı teması olmamasına dikkat edilir. )
9- Kombi cihazının suyu doldurulur ve su kaçak kontrolü yapılır.
10- Kombinin gaz ayarlarını kontrol edilir
11- Kombide gaz kaçak kontrolü yapılır.
12- Cihazın kapakları temizlenir.
13- Cihaz toplanır ve sistem kontrol edilir ( Sıcak su, kalorifer sistemi )
14- Bacalı kombilerin baca çekiş kontrolünü yapılır ve baca standartlarını gözlemlenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara