Ana sayfa / Genel / Klima servisi – Klima bakım servisi – 0212 614 85 43 Klima servis
klima servisi
Klima Servisi

Klima servisi – Klima bakım servisi – 0212 614 85 43 Klima servis

Klima servis,klima servisi,klima servislerigezici klima servisi, klima servis fiyatları,klima bakımı,klima bakım,klima bakım fiyatları, klima montaj, klima montajı,klima montaj fiyatları, klima arıza kodları, klima servisi istanbul, klima yetkili servisi, klima tamiri, cesur teknik

Klima Servis

klima servis
Klima Servis

Klima Servis, olan  Cesur Teknik, İstanbul klima servisi olarak Muşterilerine 7/24 özel olarak klima servis hizmeti vermektedir.Ve bu hizmeti verirken sizlerin memnuniyeti acısından klimalarınızı ilk gündeki performansına getirmek için, klima bakım, klima bakımı, klima servisi, klima servis, klimanızın arızası ne olursa olsun biz buna talibiz. İstanbul bölgesinde, gezici klima servis, elemanlarımızla gün içerisinde sizlere, klimanızın markası, Beko, LG, Bosch, Samsung, General, Sanyo, Sunny, Mitsubishi, İndesit, Baxi, Arçelik, Vestel, Airfel, Alarko, Baymak, DemirDöküm, Daikin, Sanyo, Aura, Midea, York, Viessmann, Sharp, Toshiba gibi ne olursa olsun biz servis olarak her türlü markaya bakmakla yükümlüyüz. Klimam, çalışmıyor, ısıtmıyor, Klima gazı, soğutmuyor, kaçırıyor,bakım, montaj, onarım, arıza, tamir, servis gibi arızalarda bize ulaşabileceğiniz telefon numarası 0212 614 85 43 tür.

Klima Servisleri

Klima servisleri konusunda Cesur Teknik Klima Servis her zaman başka servislere örnek olacak servis anlayışını yansıtmıştır. Bizde klima yetkili servisleri olarak gerçekte bulunan fabrikaların yetkili servisleri gibi muhtazam çalışmakta gününde sizlere çözüm vermekteyiz. Klima servisleri istanbul, da bir kaç servis harıci ne yetkili personel, nede gerçek servis hizmeti verir durumda değildir.

klima servisleri
Klima Servisleri

Klima Yetkili Servis

Klima Yetkili servis, demek yıllarca çalışıp kendine deneyim sağlayan ve klima konularında, klima arıza, klima montaj, klima bakım, klima keşif, klima demontaj  eğitimi alarak müşterisine gittiği zaman arıza ne olursa olsun, müşteriye bilgi vererek o müşterinin maduriyetini gidermekle sorumlu profesyonel bir servis anlayışıdır.

klima yetkili servis
Klima Yetkili Servis

Klima servis fiyatları

Klima servis fiyatları, bulunan servis bölgesine göre değişmektedir. Klima servisleri fiyatı belirlerken gidilen servis bölgesi uzaklığı baz alınarak belirlenmelidir. Klima servis elemanları sizlere klima servisleri verdiği zaman oluşan arızanın fiyatını sizlere bildirir, müşteri bu doğrultuda arızalı klimanın yaptırıp yaptırmayacağı konusunda karar verdıkten sonra eğer yaptırmaz ise aşlınan ücrete denir.Klima bakım fiyatları da klimanın btu ve marka modeline göre değişebilir.

Klima bakım

Klima bakım yaptırmak isteyenlerin bizce klima bakım sözleşmesi yapmaları kendileri için daha olumludur. Normalde yapılan klima bakımları , sözleşme gereği klima bakım fiyatları oranına göre daha düşüktür.Ve servisi çağırdığı zaman hiç bir şekilde servis ücreti ödemez. Bu durumda klimalarda meydana gelen arızalarda klima su akıtıyor, klima ses yapıyor, klimam soğutmuyor, klima montajı, klima bakımları konularında özel indirimlerle sahip olur.

klima bakım servisi
Klima Bakım Servisi

 

Klima bakımı

Klima bakımı nasıl yapılır, sorusuna cevap olarak klima temizliği denebilir. Klima bakımı neden önemlidir sorusuda aklınıza gelebileceğinden sizin sağlığınızı tehlikeye atabilecek sorunlrı gidermek ve klimanızın klima bakımı yada klima bakımları yapıldığı takdirde daha uzun ömürlü olacağını bilmenizde fayda vardır.
split klima bakımı nasıl yapılır

klima bakım fiyatları

Klima bakım fiyatları, servis klima fiyatları, split klima fiyatları, multi klima fiyatları, klima borusu fiyatları, split klima bakımı, klima bakır boru fiyatı gibi değişiklik gosteren klima bakımı fiyatı sizin klimanızın buyukluğune markasına modeline göre değişiklik göstermektedir.

klima montaj

Klima montajı nasıl yapılır, sizlere detajlı olarak video seklinde konus hazırlamış bulunmaktayız.
klima montaj fiyatları, klima montaj videosu, klima montaj yerdeğişimi, klima montaj kiti, klima montaj ücreti, konularında bize mutlaka ulaşıp bilgi almanızda yarar vardır.

Klima servisi İstanbul

İstanbul klima servisleri, klima servisi kartal, klima servisleri, arçelik istanbul, mitsubishi klima, klima servisi İstanbul avrupa yakası

klima arza kodları

mitsubishi klima arıza kodları, elektronik klima arıza kodları, lg klima arıza kodları, york klima arıza kodları, klima arıza kodları pdf, airfel klima arıza kodları, cartel klima arıza kodları, sigma inverter klima arıza kodları

Normal Klima Bakımı

Cesur teknik servis hizmetleri klima servisi normal klima bakımında, klima çalısma kontrolü, klima arıza kontrolü, klima filtre kontrolü, klima gaz sarjı kontrolü, klima su akıtma kontrolü yapmaktadır.

Klima Çalışma kontrolü

Klimanızın yaz ve kış konumlarında çalışması sonucunda verimlilik kontrolü.

Klima Servisleri Klima Arıza Kontrolü

Klima arıza kontrolünde iç ünite sensörler dış ünite kontrolü, klima gaz ölçümü ısıtma soğutma verimliliği

Klima Filitre Kontrolü

Klima filitre değişim yada temizlik işlemleri.

Klima Servisleri Klima gaz şarjı kontrolü

Klimanın verimli çalışması için gaz eksikliği kontrolü.

Klima Su akıtma Kontrolü

Klimanın iç unitesi bölgesinde bulunan su haznesinin su dengesi kontrolü.

Bunlar sonucunda klimanın bakımı yapılması sonucunda arızaların tespitini yaparak müşteri dorultusunda klima arızalarının giderilmesi ve tam kapsamlı olarak klimanın çalısır durumda müşteriye teslim edilmesi.

Profesyonel Klima bakımı

Klima Servisleri Normal klima bakımına ilaveten yapılan işlemler.

Klima iç unitenin klima kimyasal ilaçlamayla yıkanması dış unitelerinin basınçlı su ile yıkanması, iç unite su cıkış kanalının tamamiyle temizlenmesi, klima dezenfekte işlemleri, , klima kaçak testleri, klima tam kapasite kontrolü, iç ve dıs unitelerin kapaklarının sökülerek dezenfekte edilmesi.

Ve bu işlem sonucunda müşterinin doğrultusunda klimanın tüm arızalarının giderilmesi için arz etme işleminden sonra klima ilk gündeki gibi verimlilik verme konumuna getirilmesidir.

Cesur Teknik Servis Hizmetleri klima montajı konusunda tamamıyla profesyonel bir ortam hazırlayarak klimanızın montajını verimlilik ve görünüm acısından muhteşem bir çalışma yapmaktadır.Bu çalışma sonucunda klimanızın size olan verimliliği yüzde yüz aramakla ve görsel olarak sizlere memnuniyet vermektedir..

Klima Arızaları ve Yapılması gereken İşlemler

Cesur Teknik Servis Hizmetleri Klima Arızaları konusunda sizlere yardımcı olabilmek için böyle bir yaklaşım içine girmistir. Nedeni ise yetkisiz bir klima ustasının yada dolandırıcının sizlere sıkıntı vermek amaçlı ve sadece para amaçlı servis vermesidir.

Klimam Soğutmuyor

Klimanız  çalışıyor ama soğutmuyorsa

1) İki Çeşit klima vardır bu klimalar çalışma standartları gereği sizlere verim vermeyebilir. İnverter klima  ve on/off klimalar.

İnverter klimalar çalışma standartları yüksek bir klimadır. Bu klimalar yazın +55 kışın – 15 derecede R410 gaz ile çalısır yani sizin yaz sal yada kışsal hava sartlarında çalışabilir.

Normal on/off klimalar ise normal çalışma standartlarına göre dızayn edilmiştir. Bu klimalar yazın +30 kışın +5 dereceleri arasından daha duüşük derecelerde çalışmaz buda klimada arıza olduğunu göstermez.

2) Klimanın iç yada dış uniteleri tıkanmış olabilir. Bu işlem klima bakım gerektirir.

3) Klimanın iç unite veya dış ünetelerinden gaz kacmış olabilir. Bu işlemde gaz şarjı yapılması gerekir.

4) Klimanız çalısıyor ama hiç bir şekilde soğutmuyor yada ısıtmıyorsa Kompresör arızalı yada kapasitörünüz arızalı olabilir. Bir ihtimalde kartta olusabilecek sorundur.

5)Klima sigorta attırıyor sa klimanızın ya kompresörü arızalı yada klima haberleşme kablolarında arıza yada bir devreniz arızalıdır.

6) Klimanız çalısıyor ama 1 dakika sonra sigorta attırıyorsa klimanızın kompresörü yada klimanızın dış unitesi parçalarından biri arızalıdır.

7) Klimaya elektrik gelmiyor sa klimanız çalışmıyorsa klimanızın sigortası atık veya iç unite kartı arızalıdır.

Teknik Servis Hizmetleri

Klima Teknik Servisi

5 / 5 ( 2 votes )

Call Now ButtonHemen Ara