Ana sayfa / Genel / istanbul klima montaj servisi
İstanbul Klima Montaj Servisi
İstanbul Klima Montaj Servisi

istanbul klima montaj servisi

İstanbul Klima montaj servisi olan cesur teknik klima servisi istanbulun tüm ilçelerine ve istanbulun tüm mahallelerine istanbul klima montaj servisi konularında hizmet vermekteyiz hizmet verdiğimiz konular,klima montajı,klima sökümü,klima bakımı,klima arızaları konularında detaylı ve profesyonel servis anlayışıyla hizmet vermektedir.

istanbul Klima montaj Servisi

istanbul klima montaj servisi olarak sizlere bulunulan ortamda klima montaj keşifi yaparak klima montaj konusunda tamamı ile  profesyonel ekip ve ekipmanlarla klima montaj işlerinizi yapıyor, klimalarınız’daki problemleri iştirak ediyor bu olay karşısında size detaylı bir bilgilendirme yaparak klima montajını bitiriyoruz.

istanbul klima montaj

İstanbul Klima Montaj
İstanbul Klima Montaj

istanbul klima montaj servisi olan cesur teknik klima servisi klima montajı nasıl yapılır sorusuna kendi montaj hususları doğrultusunda cevap vererek müşterimize ön bilgi sunuyor. Klima montajı yaparken dikkat edilecek bir sürü unsur vardır, bu unsurlar klimanın nereye takılacağı klimanın dış unite montajı esnasında dikkat edilecek unsurlar klima boru hattı nasıl çekilmelidir, yada klima montaj yapıldığı zaman klima su gideri nasıl olmalıdır sorusu hep müşterilerimizin aklında soru işareti olmuştur.

klima montajı nasıl yapılır

 

Klima montajı bulunan ortama göre tam performanslı çalışabilecek unsurlara göre yapılmalıdır. İstanbul klima montaj servisi olarak sizlerin evlerine veya iş yerlerine montaj yapılacak klimanın montaj kuralları içerisinde birinci önceliği klimanın borusunun asgari olarak 5 metreyi gecmemesi unsurudur. Borunun uzunluğu ne kadar olursa o kadar performansı azalacağını unutmamamız lazım.klima montajı nasıl yapılır

Klima montajında Klima iç ünitesi ve dış unitesinin nereye montaj olması gerekir

istanbul klima montaj servisi olan cesur teknik istanbul klima servisi bu yüzden klima keşif işlemine önem verir. Klimanın iç unite montajı yapılırken insanların üstune üflememesi gerektiğini ve ortamın soğutulması ve ısıtılması konularında klima montajı yapılan yerın en güzel şekilde performans alınması için klimanın ortamı en iyi şekilde sirküle eden bir yere takılmasını cok iyi bilir ve bu koşuluna göre klima montajını yapar.

Klima montajında Klima Borularının önemi

Klima montajı sadece görsel değil performans acısındanda dikkat edilecek unsurlar vardır ve bu unsurların performan için en önemlisi klima boru hattının doğrusal bir şekilde çekilmesi ve boruların içlerine veya dıslarının zarar görmemesi unsurudur. Klima montajı yaparken hiç bir şekilde borularının içine bir şey kaçmaması ve boruların kesınlıkle bukülmemesi gerekir. Boruların içerisine bir sey kaçması ve boruların kırılması sonucu klimanızın neredeyse yarı performansı düşecektir.

Klima dış unite montajı nda Dış unitenin Yeri Nerede olmalıdır

Klima dış unite montajı yapılırken koşullar gereği bir engel yoksa kesinlikle iç uniteden aşağı bir yere montaj olması klimanın arıza yapmaması ve uzun ömürlü çalışmasını sağlar.

Klima Drenaj borusu Hattı nasıl olamalıdır

Klimanın drenaj borusu dış ortama cıkılan yerden yuzde 5 eğimli olmalıdır.

Klima Montajı nasıl yapılmalıdır

istanbul klima montaj servisi olan cesur teknik İstanbul klima servisi klimanın nasıl montaj olabileceği konularında sizlere azda olsa bilgilendirme yaparak sizlere karsı nasıl bir servis olduğumuzu gostermek istemiştir.

cesur teknik İstanbul klima montaj servisi

 

Teknik Servis Hizmetleri

Klima Teknik Servisi

5 / 5 ( 2 votes )

Call Now ButtonHemen Ara