Ana sayfa / Genel / Demirdöküm Kombi Servisi 0212 614 85 43 Demirdöküm Servis
Demirdöküm Kombi Servisi
Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi 0212 614 85 43 Demirdöküm Servis

Demirdöküm kombi servisi, Kombi servisi Demirdöküm, Demirdöküm kombi bakım, Demirdöküm kombi teknik servis, Demirdöküm kombi bakımı, Demirdöküm kombi tamiri, Demirdöküm kombi arızaları, Dökümlerde kombi arıza kodları, Demirdöküm kombi arıza, Demirdöküm kombi bakım servisi.

Demirdöküm kombi servisi

Demirdöküm kombi servisi, olan Cesur teknik kombi servis hizmetleri, Yoğuşmalı Hermetik, ve Bacalı, Demirdöküm aden kombi, Demirdöküm atron, Demirdöküm isofast, Demirdöküm kalisto, Demirdöküm nepto, Demirdöküm nitron, demirdöküm solaris, demirdöküm tayros, demirdöküm thermafast, Demirdöküm vinto, kombilerinde, servis eğitimi almıs uzman teknisyen, profesyonel tekniker ve ehliyetli kişilerle sizlere klima, beyaz eşya, kombi servis hizmeti vermektedir. Ayrıca İstanbul geneli kombi teknik servis hizmeti vermektedir.

Kombi Servisi Demirdöküm

Kombi Servisi Demirdöküm
Kombi Servisi Demirdöküm

Cesur teknik, kombi servisi demirdöküm, sizlere son derece uzman ve işinin ehli teknik servis elemanı ile demirdöküm kombi servis, kombi arıza Demirdöküm, kombi tamiri Demirdöküm, kombi teknik servis hizmet vermektedir. İlk başta müşteri memnuniyeti açısından, önce müşterisinden gelen servisi ayrıntıları ile müşteri gibi dinleyerek arızayı tespit etmeye olanak sağlar. Çünkü gerekli dinlemeyi yapmadan arıza çözmek zaman alacağından dolayı müşterimizin maduriyetini bir an önce gidermeye çalışmak bizce daha önemlidir. Kombi şikayetiyle arayan kişinin sorularına, Demirdokum kombi calismiyor, kombi ışıkları yanıp sönüyor, kombi petekleri ısınmıyor, ısınıyor ama suyu ısıtmıyor, ısıtıyor sıcak su vermiyor, kombi calisiyor petekler isinmiyor, Demirdöküm kombi bakım, petekleri ısıtmıyor, kombi kapalıyken petekler ısınıyor, ısıtıyor sıcak su vermiyor, müşteri olduğu için kombideki arıza sorunları hakkındaki maduriyetini sizinle paylaşmak isteyecektir. Size anlatacağı şikayetleri mantıklı olabileceği gibi; mantıksız, tekniğe uygun olmayan cevaplar da olabilecektir.

Demirdöküm Kombi Tamir

Demirdöküm Kombi Tamir
Demirdöküm Kombi Tamir

Demirdöküm kombi tamir, bu amaçla Cesur Teknik kombi servisi, servis elemanı, öncelikle sabırlı ve saygılı bir şekilde dinlemeyi bilir ve sorularına eksiksiz cevap bulur. Firmamız müşteri varsa iş yapabilir, müşteri yoksa iş yapamaz. Şikâyete Olumlu Yaklaşarak çözüme ulaştırmamız, Şikâyet edenin mutlu olması ile önemli bir geri bildirimdir. Müşteri ile ortak bir çalışmaya başlamak, güvenini kazanmak bizim için çok büyük bir şanstır. Şikayet sonrası müşterilerle olan ilişkiler dahada sağlamlaşır.

Ariston, kombi su almıyor, sonrasında kombi sigorta atıyor, ne yapmam lazım? kombiler, çakmak çakmıyor, yedek parça, fiyatları, ne kadar.

Kombi Demirdöküm Servisi

Kombi demirdöküm servisi, olan Cesur, Teknik servis kombi, müşteriden gelen şikayetleri dinleyen iyi bir kombi servis, elemanı, müsteri maduriyetini kusursuz ve problemsiz kullanıcı gibi düşünüp, servis kritellerine uyan ve kombi cihazını kullanan müşterisi ile iyi bir iletişim kurabilen profesyonel bir elemandır. Müşterimizi memnun edebilmek için giderilecek maduriyet konusunda gün bazında çözüme götürecek tüm olanaklarınızı kullanmamız gerektiğini biliriz. Verilen hizmet, müşteriyi de, bizi de mutlu edecek kadar kaliteli ve profesyonel olmalıdır.

Baymak, Kombide, kombi basıncı yükseliyor, sürekli yükseliyor, sonrasında, sürekli düşüyor, usta, servisleri, ücreti, ne kadardır? Eca, kombilerde, petekler ısınıyor su ısıtmıyor, su alıyor akıtıyor, kombi sigorta attırıyor.

Demirdöküm Kombi Bakım

Demirdöküm kombi bakım, servisimiz sizlere güvenli,sağlam ve tecrübeli elleriyle hizmet sunarken yoğun çalışacağı dönemlerde kombilerinizin bakımını yaptırmadan kullanmamanızı tavsiye ediyor ve gerekli dönemlerde ya da belirli periyotlarda kombinizin bakımını yaptırmanızı öneriyor. Geç kalınmadan önlem alınmalı ve Bakımı mutlaka yapılmalıdır Demirdöküm kombi bakım servisi olarak biz kombinizin genellikle filtrelerini temizliyor, gaz valfıni kontrol ediyor ve daha başka sıkıntı ve sorun çıkaracak parçaları kontrolden geçirerek rahat ve kullanışlı bir kullanım elde etmenizi sağlıyoruz. Unutmayın ki kombinizin bakımını yaptırmak hem gazda tasarruf etmenizi, hem istediğiniz derecede ısınmanızı, hem sıcak suyunuzun aksama olmadan kullanımını, hem de kombinizin uzun yıllar kullanılabilmesini yani kombinizin ömrünü uzatmayı sağlar.

Vaillant, kombi ateşleme yapmıyor, çalışıyor ama ısıtmıyor, kombi su damlatıyor, kombinin basıncı düşüyor. Vailand, kombi sesli çalışıyor, tamirci, fiyatı, kombi basıncı yükseliyor, kombi su akıtıyor, kombi teknik servisi, firmaları ve servis ücretleri, kaç para?

Demirdöküm Kombi Bakım
Demirdöküm Kombi Bakım

Demirdöküm Kombi Bakım Servisi

Demirdöküm kombi bakım servisi, hakkında yeteri kadar müşteriyi bilgilendirdiğimizi düşündüğümüzde cihazı çalıştırıp arıza olup olmadığına bakıp, kombi bakım, işlemini yapmaya başlarız. Eğer bakım yapmadan önce, kombi arıza, veriyorsa, bakım yapmadan önce müşteriye arıza konusunda detaylı bilgi aktardıktan ve bu sorunu çözdükten sonra kombi bakımı, başlanmalıdır. Kombi cihazının montaj standartına uygunmu kontrol ederiz, montaj yapılmıs yerde Menfezi varmı, cihaz çalıştır durumdamı, sistemi kontrol edilmeli, Sıcak su sistemi çalışıyor mu, Kalorifer konumunda kombi çalışıyor mu, Bakıma başlamadan önce müşteriye ön bilgi aktarılmalı. kombi bakımı demirdöküm.

Demirdöküm, kombinin, basıncı düşüyor, sıcak su vermiyor ama petekler ısınıyor, az ısıtıyor, kombi suyu ısıtmıyor, tamircileri ve ustası, iletişim numaraları. Kombi Servisi Demirdöküm

Demirdöküm Kombi Bakımı

Demirdöküm kombi bakımı, yaparken ilk baş cihazın kapaklarını çıkartılır, genleşme tankının havası 0,50 bar mı kontrol edilir, hava yoksa hava basılır, Ana eşanjörün, ve Brülör temizliği, petek temizliğini kontrol edilir sorun varsa temizlenerek yada değişim gerekiyorsa orijinal parça ile değiştirilir. Pompa prüjörünün temizliğini ve tıkanmış mı,sıcak su eşanjör sıcaklığını doğrumu, kalorifer, petek filtresi temiz mi, kontrol edilerek temizlenmelidir. Cihazı temizlerken, elektrik ve elektronik aksamlara sıvı teması olmamasına dikkat edilmelidir. Kombi cihazının suyu 1,5 bar oluncaya kadar doldurulduktan sonra su kaçak kontrolü yapılır. Kombinin gaz valfine gaz ayarlarını servis kitapçığında ki gibi ayarları elektronik cihaz ile yapılmalıdır. Kombinin içerisinde bulunan bütün gaz hattı köpükle gaz kaçak kontrolünü yapılır. Kombi bakım servisi, tarafından kapakları temizlendikten sonra Cihaz toplanır ve sıcak su ve kalorifer hattı sistemi çalışmaya devam ediyor mu kontrol edilir. Bakım yapılan cihaz Bacalı kombi, ise baca çekiş kontrolünü ve baca standarda uygun mu gözden geçirilir. Müşteriye tasarruflu kullanım bilgisi nasıl olacağı normal kullanımı oda termostatı lazım mıdır diye bilgi verilir. Demirdöküm kombi bakımı kusursuzca bitmiş olur.

Ferroli, kombi çalışıyor yanma olmuyor, su ısınıp soğuyor, kombi basıncı sürekli yükseliyor, kombi su akıyor, sonrasında basıncı sürekli düşüyor. Bosch, kombi gürültülü çalışıyor, çalışıyor arızaya geçiyor, petekler ısınıyor su ısıtmıyor, fiyat, ve servisler nerede bulunur.

Demirdöküm kombi arıza

Demirdöküm kombi arıza, servisimiz Müşteriyi dinleyerek arıza hakkındaki delilleri toplar ve Cihazı çalıştırıp gözlemledikten sonra arızanın nerede olduğu konusunda hem kendisi hemde siz bilgilenirsiniz. Kombi hiç çalışmıyorsa, Kombi çalışıyor ama ısıtmıyorsa ve her zamankinden farklı çalışıyorsa ödün vermemeniz gerekiyor. Bu güvenli ve tecrübeli ellere teslim etmeniz gerekmektedir. Demirdöküm kombi arıza servisi, kombiniz ile ilgili herhangi bir sorun oluştuğunda öncelikli olarak kombinizin su basınç seviyesini ve su barını kontrol etmenizi tavsiye ediyor. Sorun çözülmediği takdirde ise Demirdöküm servis firmamız iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak kombinize ilgili sorunları paylaşmanızı öneriyor. Cesur Teknik Servis ağının İstanbul geneli yaygın olmasıyla sizlere 7/24 hizmet sağlayabilen firmamız kombinizin genel tamirini ve bakımını yaparak şikayetin izin bulunduğu konunun tamamen kalkmasını sağlıyor. Gaz valfi, zaman saati, eşanjör gibi parçalarının kontrolü ya da değişimi Demirdöküm kombi arıza, uzman personelimiz tarafından yapılırken orijinal yedek parçalar temin edilir ve parçalar garanti kapsamı altında kombinize takılır.

Protherm, kombi çalışmıyor, sık devreye giriyor, ışıkları yanıp sönüyor, hata kodu, arızaları, arıza kodları, hakkında bilgi verecek usta, tarmircisi. Viessmann, fan motoru, çalışırken kombi ses yapıyor, çalışıyor ama su ısıtmıyor, usta, tamircisi, servis, ucretleri, kaç para?

Demirdöküm kombi arıza kodları

Demirdöküm Aden Kombi Arıza Kodları

F0 Isıtma devresi (CH) sistemi düşük basınçta
F1 Aşırı ısınma emniyet termostatı hatası
F2 Kullanım suyu devresi (DHW) sıcaklık sensörü hatası
F3 Isıtma devresi (CH) sıcaklık sensörü hatası
F4 Alev başlığı (İyonizasyon) hatası (reset gerektirir)
F5 Prosestat veya baca sensörü hatası
F6 Dış hava sensör hatası
OC Dış hava sensörü bağlandı ve OTC hazır (her zaman yanmaz)
CC Dış hava sensörü iptal edildi sinyali

Demirdöküm İsofast Kombi Arıza Kodları

1 İyonizasyon hatası : Alev hissedilemedi.
2 Hava akış hatası : Hava akış anahtarı (prosestat) basıncı hissedemedi.
3 Tekrar eden hava akış hatası : (Hata 2) 2 saat 40 dakika içinde 3 defa tekrarladıysa.
4 İyonizasyon hatası : Çalışma sırasında alev kesiliyor.
5 Aşırı ısınma hatası
6 Isıtma derecesi (CTN 2) hatası
7 Sıcak su devresi (CTN 1) hatası
8 MİCROFAST devresi (CTN 3) hatası
9 Kullanım suyu devresi basınç sensörü (Cp) hatası
10 Isıtma dönüş (CTN 5) hatası
11 Ana karttan sinyal alınamıyor.
12 Arayüz kartından sinyal alınamıyor.
13 Ana kart arızası
14 Isıtma sıcaklığı 95°C üzerinde
15 Gaz mekanizması step motoru hatası
16 İyonizasyon hatası : Alev brülör söndükten sonra 5 sn. devam ediyor.
17 Voltaj 170 volt a/c den az
18 Kullanıcı arayüz kartında hata
19 Isıtma sensörü CTN 2 bağlı değil
20 Arayüz kartı ile ana kart uyumsuz
21 Su sirkülasyon hatası
23 Sıcaklık 5°C/sn den daha hızlı yükseliyorsa

Demirdöküm Aksesuar ve haberleşme arıza kodları

33 TA1 haberleşme hatası
34 Dış hava sensörü ile haberleşme hataları
35 Haberleşme roleleriyle ilgili hata
36 TA2 haberleşme hatası
38 TA1 hatası
39 Dış hava sensörü hatası
40 Haberleşme role hata
41 TA2 hatası

Demirdöküm İsoflor kombi modül arıza kodları

65 Zemin akış devresi hatası (CTN9)
66 Isıtma dönüş devresi hatası (CTN8)
67 MİCROFAST ünite termistör devresi hatası (CTN7)
68 Radyatör bölgesi ısıtma dönüş termistör hatası (CTN6)
69 Yerden ısıtmada aşırı ısınma hatası (K1)
70 Üçyollu vana hatası (Yerden ısıtma devresi V3V-2)
71 Üçyollu vana hatası (Radyatör devresi V3V-1)
72 ISOFLOOR elektronik devre hatası
73 Yerden ısıtmada sıcaklığın 51°C fazla oluşu
75 Yerden ısıtmada sirkülasyon hatası
81 Step motor hatası
82 Ana kart hatası

Demirdöküm solaris kombi arıza kodları

F0 Isıtma devresi (CH) sistemi düşük basınçta
F1 Aşırı ısınma emniyet termostatı hatası
F2 Kullanım suyu devresi (DHW) sıcaklık sensörü hatası
F3 Isıtma devresi (CH) sıcaklık sensörü hatası
F4 Alev başlığı (İyonizasyon) hatası (reset gerektirir)
F5 Prosestat veya baca sensörü hatası
F6 Dış hava sensör hatası
OC Dış hava sensörü bağlandı ve OTC hazır (her zaman yanmaz)
CC Dış hava sensörü iptal edildi sinyali

Demirdöküm tyros kombi arıza kodları

30 Tesisat suyu sensöründe problem
40 Kullanım suyu sensöründe problem
50 Düşük basınç problemi
60 Hava akışı problemi
70 Aşırı ısınma problemi
80 Alev yokluğu problemi

Demirdöküm Vinto – Milenium Plus kombi arıza kodları

01 ve 04 Ateşleme başarısızlığı (Gaz yok veya alev oluşmadı)
02 Hava başarısızlığı (Prosestat) otomatik reset 15 dakika sonra F2
03 2 saat 40 dakika içinde prosestat arızası 3 kez tekrar ederse F3
05 Aşırı ısınma emniyeti F5
06 Isıtma sensörü CTN2 arızası F6
09 Kalorifer devresi su basınç sensörü arızası (Cp sensörü) F9
11 Ana kart sinyal almıyor F11
12 Kullanıcı arayüz arızası sinyal almıyor F12
13 Ana kart arızası F13
14 Kalorifer su sıcaklığı 95°C nin üstünde F14
15 Gaz mekanizması step motor arızası F15
16 Kombi kapatıldıktan, 5 sn den fazla bir süre sonra alev hala mevcut F16
17 Voltaj düşük < 170 V F17
18 Kullanıcı arayüz arızası F18
19 CTN2 kullanım suyu talebinde boru üzerinde irtibatlı değil F19
20 Kullanıcı arayüzü kombi ile uyumlu değil F20
21 Su eksik (0,5 barın altında)
22 Kalorifer tesisat su basıncı fazla (2,7 barın üzerinde)

Demirdöküm kombi teknik servis

Arnavutköy Demirdöküm kombi servisi
Ataköy Demirdöküm Kombi Servisi
Avcılar Demirdöküm Kombi Servisi
Demirdöküm Kombi Bağcılar Servis
Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servisi
Demirdöküm Kombi Servis Bakırköy
Başakşehir Demirdöküm Kombi Servisi
Demirdöküm Kombi Servis Bayrampaşa
Demirdöküm Kombi Servis Beşiktaş
Demirdöküm Kombi Servisi Beylikdüzü
Demirdöküm Kombi Servis Beyoğlu
Demirdöküm Kombi Servisi Büyükçekmece
Demirdöküm Kombi Servis Çatalca
Esenler Demirdöküm Kombi Servisi
Esenyurt Demirdöküm Kombi Servis
Etiler Kombi Servisi Demirdöküm
Demirdöküm Kombi Servisi Eyüp
Florya Demirdöküm Kombi Servisi
Güngören Demirdöküm Kombi Servisi
Hadımköy Demirdöküm Kombi Servisi
Demirdöküm Kombi Servis Kağıthane
Küçükçekmece Demirdöküm Kombi Servisi
Levent Demirdöküm Kombi Servisi
Maslak Demirdöküm Kombi Servisi
Demirdöküm Kombi Servis Mecidiyeköy
Demirdöküm Kombi Servis Sarıyer
Silivri Kombi Servisi demirdöküm
Sultangazi Demirdöküm Kombi Servisi
Demirdöküm Kombi Servisi Şişli
Tarabya Demirdöküm Kombi Servisi
Zeytinburnu Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm kombi arızaları

Demirdöküm kombi servis, çalışmıyor, gaz vanaları açık mı, Su basıncını 1,5 seviyesinde mi, Kombide elektrik var mı? Bu kontrolleri yaptıktan sonra kombi fanının çalışıp çalışmadığına bakın, her ihtimale karşı kombi ntc lerini değitirin. Kombi Fanı, çalışmıyorsa, kombi Bacası yerinden çıkmış mı, kombi prosestat hortumlarını kontrol edilmeli yada orjinal, kombi Prosestatı değiştirerek kontrol edilmeli, Limit termostat kontrol sonrasında, elektrik voltajı 190 V’tan yüksek mi yada kombinin fanı temiz mi kontrol edilmeli bunlar arızalı değilse, kombi kartı değişmelidir. Demirdöküm contalı kombilerde önce pompa çalışır daha sonra basınç anahtarı kısa devre olur.

Demirdöküm Kombi arızaları, Kombi sigorta attırıyor, kombinin sigortasını, kombiyi açtığınız zaman sigorta atıyorsa, Kombinin içinde 220v ile çalışan parçalardan bir tanesi arızalanmış demektir. Fan, Pompa, Gaz Valfi, 3 Yollu Vana ( 220v ile çalışan, Demirdöküm Aden kombideki gibi )

Bu parçaların kart üzerindeki servis soketlerini ayırarak ayrı ayrı 2A cam sigortayı değiştirerek tekrar kontrol ediniz.Bütün soketleri çıkarmamıza rahmen yine sigorta atmaya devam ediyorsa , elektronik kart arızalıdır. Demirdöküm kombi bakımı, Demirdöküm kombi servis

Buderus, Kombimiz, patlamalı yanıyor, suyu yeterince ısıtmıyor, kalorifer çalışıyor sıcak su çalışmıyor, kombi su ısıtmıyor, ücret nedir? İmmergas, kombimiz,çalışıyor arızaya geçiyor, sigorta attırıyor, sık devreye girip çıkıyor, hata kodları, veriyor, kombilerin genel arızası servis veren firmalar ve tamirciler. Demirdöküm kombi bakımı, Demirdöküm kombi servis

Teknik Servis Hizmetleri

Klima Teknik Servisi

5 / 5 ( 2 votes )

Call Now ButtonHemen Ara