Ana sayfa / Basında Biz 0212 614 85 43 Cesur Teknik Servis
Basında Biz
Basında Biz

Basında Biz 0212 614 85 43 Cesur Teknik Servis

TGRT Haber 30 Eyl 2015 tarihinde www.tgrthaber.com.tr web sitesinde Beyaz eşya, Klima ve Kombi cihazlarına servis hizmeti sunan Cesur Teknik Servis firmamızla ile ilgili tanıtım ilanı yayınlamıştır. Bayrampaşa kombi servisi, Gaziosmanpaşa kombi servisi, Esenler kombi servisi sayfalarımızı ziyaret etmöek için lütfen ilgili linklere tıklayınız.

Cesur Teknik Servis

Cesur Teknik Kombi Servis hizmetlerimiz sadece Bayrampaşa ilçesi ile sınırlı olmayıp İstanbul ilçeleri ve semtlerinde de sizlere özel kombi servis hizmetimiz en doğru şekilde çözümler sunmaya devam etmektedir.

Bayrampaşa kombi servisi

Bayrampaşa kombi servisi hizmeti veren Cesur Teknik Servis firmamız düzenli olarak bakımı yaptırılmayan ve bilinçli olarak kullanım sağlanamayan kombilerde sıklıkla karşılaşmış olduğu arıza durumunu en rahat ve çabuk şekilde halledebilecek bir firmadır.

Kombi Destek Hizmeti

Arçelik, Beko, Bosch, Vaillant, Alarko, ECA, Buderus, İmmergas, Demirdöküm, Ariston, Ferroli, Baymak, Altus, Viessman, AUER, Kiturami, Alpha, Süsler, Protherm, Airfel, Termoteknik, Royal, E.C.A Kombi Markaları, Hermetik, Bacalı, Yoğuşmalı Kombiler olmak üzere Her marka kombide ustalıkla ve tecrübe ile hizmet vererek kombinizin tamirini, bakımını, petek temizliği ve onarımını başarılı bir şekilde tamamlamaktadır. Bayrampaşa Kombi Servisi 0212 614 85 43 Kombi Tamir Bayrampaşa

TGRT Haber

Türkiye’nin lider haber kanalı olarak bilinen, bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla internet haber dünyasındaki yerini haftanın 7 günü 24 saat yayınla daha da güçlendiren tgrthaber.com.tr Türkiye’deki ve dünyadaki her gelişmeyi anında web haber sitesinde yayınlamaktadır.

TGRT Haber seyircinin de rahatsız olduğu bir magazin anlayışından uzak durarak ilkeli programları ile yayınlarını zenginleştirmiş, uyduda, kabloda, Digitürk’te, D-Smart’ta izleyicimize kolayca ulaşabilen internet haber sitesi ile dünyanın her yerinde izlenilen Türkiye’nin tarafsız ve ilkeli habercilik sunan kanallarından birisi olmuştur.

Call Now ButtonHemen Ara