Ana sayfa / Genel / Ariston Kombi Servisi 0212 614 85 43 Kombi Servisi Ariston
Ariston Kombi Servisi
Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi 0212 614 85 43 Kombi Servisi Ariston

Ariston kombi servisi, Kombi tamir Ariston, Ariston Kombi Servis, kombi servis Ariston, Ariston Kombi Tamiri, Ariston Kombi Bakımı, Ariston kombi servisleri, Ariston kombi teknik servis, Ariston doğalgaz servisi, Ariston doğalgaz servisleri, Ariston doğalgaz servis hizmetleri.

Ariston Kombi Servisi

Ariston kombi servisi olan cesur teknik servis hizmetleri, Hermetik, Yoğuşmalı ve Bacalı, Ariston matis kombi, Ariston uno kombi, Ariston genus kombi, Ariston Egis Plus kombi, Ariston Clas Evo Kombi, Ariston Cares Premium Kombi, konularında tamamı ile profesyonel ekip ve ehliyetli kişilerle sizlere beyaz eşya, klima, kombi servis hizmeti vermektedir.

Kombi servisi Ariston

İstanbul  servis hizmeti veren firmamız Ariston marka kombinizin düzenli olarak bakımı ve mekanik ve elektronik parça kontrolü yaptırılmayan ve bilinçli tüketici olarak kullanım sağlanamayan kombilerde, sıklıkla karşılaşmış olduğu arızalarda, Kombi servisi Ariston, Sıcak su vermiyor, petekleri ısıtmıyor, su damlatıyor, hiç çalışmıyor, ateşleme yapmıyor, sesli çalışıyor, arıza uyarı ışığı yanıyor, bar ayarı yükseliyor, durumunu en rahat ve çabuk şekilde halledebilecek bir profesyonel bir firmadır.

Kombi Servisi Ariston
Kombi Servisi Ariston

Genellikle kombilerinizde oluşan hava alma, suyu alamama, su akıtma, suyu ısıtamama gibi sorunlarınızı firmamız tarafından sizlere gönderilen gezici servis yetkili ve uzman ve ehliyetli kombi tamir ve bakım ekibimiz kolayca çözümler ve gerektiğinde Ariston kombinizde bazı parçaların orjinal parça ile değişmesini sağlar. Ariston kombi servisi, Böyle bir durumda bir yıl geçerli garanti kapsamında parça değişimi sağlanırken kombinize orijinal yedek parçalar takılarak kombi tamiriniz noksansız tamamlanır. Güvenle arayabileceğiniz Ariston kombi servis sizler için güvenli bir adres olmaya devam ediyor. 0551 219 14 64

Kombi servis Ariston

Kombi Servis Ariston
Kombi Servis Ariston

Biz cesur teknik servis olarak, kombi servis Ariston, marka kombi cihazını, sistematik gözlenerek ve sırasıyla, Kombi çalışma sıralaması, Elektrik ( 220 VOLT ), su ( 1,5 BAR ), talep ( Kalorifer ısı ayarı ), Ntc, Prosestat ( açık devre ), Limit termostat, Basınç anahtarı, pompa, fan, tekrar prosestat, çakmak ateşleme, Gaz valfi ilk ateşleme miktarı kadar gazı brülore yollar ( 2,4 MBAR, 10SN ), İyanizasyon alevi hissederek elektronik karta bildirir ( 10SN. İÇİNDE ), İyanizasyondan aldığı haberler kart çakmakları durur ve alevi ısı ayarına göre yükseltir. ( ntc den aldığı bilgiye göre ) bu testi ederek, Sistematik bir arıza teşhis işleminde müteakip adım ile elde edilen verileri parça analizi ederek normal deliller ve anormal deliller olarak iki kısma ayırırız. Mesela, Ariston kombi çalışmıyor, kombi derecesi cok cabuk yükseliyor, kombinin patlamalı yanması, kombi sigorta attırıyor, kombide elektrik yok, kombinin çakmakları ateşliyor ama alev oluşmuyor, kombi sıcak su konumunda çalışmıyor, kombinin sıcak suyu sıksık soğuyor ve ısınmıyor, su basıncı yükseliyor, gibi arızalarda Kombi sisteminde bir sistemde elde edilen arızaların bu iki başlık altında listelenmesi bizim fikrimizdir. Böylece küçük ama çok önemli bazı hassasiyet veren kombi arızalarının gözden kaçma olasılığı azaltırız. Ariston kombi arızasında sistemin normal şekilde çalışıyor görünen parçalarının hepsi bir şekilde birbiriyle ilişki ile çalışır.

Ariston kombi servisleri

Ariston kombi servisleri konularında sizlere İstanbul geneli gezici servis elemanlarımızla, 7/24 zaman belirtmeksizin, İstanbul kombi servisi, sizlerin memnuniyeti konusunda teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Ariston Kombi Servisleri
Ariston Kombi Servisleri

Arnavutköy Ariston Kombi Servisi
Ataköy Kombi Servisi Ariston
Avcılar Kombi Servisi Ariston
Bağcılar Kombi Servisi Ariston
Bahçelievler Kombi Servisi
Bakırköy Ariston Kombi Servisi
Başakşehir Kombi Servisi Ariston
Bayrampaşa Kombi Servisi Ariston
Beşiktaş Kombi Servisi Ariston
Beylikdüzü Kombi Servisi Ariston
Beyoğlu Kombi Servisi Ariston
Büyükçekmece Kombi Servisi Ariston
Çatalca Kombi Servisi Ariston
Esenler Kombi Servisi Ariston
Esenyurt Kombi Servisi Ariston
Etiler Kombi Servisi Ariston
Eyüp Kombi Servisi Ariston
Florya Kombi Servisi Ariston
Güngören Kombi Servisi Ariston
Hadımköy Kombi Servisi Ariston
Kağıthane Kombi Servisi Ariston
Küçükçekmece Kombi Servisi Ariston
Levent Kombi Servisi Ariston
Maslak Kombi Servisi Ariston
Mecidiyeköy Kombi Servisi Ariston
Sarıyer Kombi Servisi Ariston
Silivri Kombi Servisi Ariston
Sultangazi Kombi Servisi Ariston
Şişli Kombi Servisi Ariston
Tarabya Kombi Servisi Ariston
Zeytinburnu Kombi Servisi Ariston

Ariston kombi teknik servis

Cesur Teknik kombi servisi olarak Ariston kombi teknik servis, çalışanlarımızla Müşteriyi dinlerken ona saygı duyduğunuzu hissettiriniz. Müşteriye soru sorarken dikkatli olur derdini dinleriz. arıza servisi, ile ilgili sorular sorarak müşterinin cihaz ve sistem hakkındaki bilgi seviyesinin doğruluğunu belirler yanlış bildikleri var ise mutlaka doğrusunu anlatırız. Ariston kombi servisi olarak her zaman musterimizi kendimiz gibi görür kendimize yapılan işler gibi sorununu çozeriz.

Ariston kombi tamiri

Ariston kombinizin, eğer arıza hemen ortaya çıkmışsa genellikle birçok sebebi vardır. Kombi servisi İstanbul, bu sebepi giderilmedikçe, Ariston kombi tamiri, devam edecektir. Bu zaman kaybına mal olsada keliteli kombi tekınik servis, teknisyenlerimizle kombi tamiri, üstesinden bir şekilde geliriz. Bazen bir arızaya, kalorifer sistemdeki veya sicak su, çevresindeki herhangi bir şey veya kötü çalıştırma sebep olabilir. Bazen de hatalı üretim ya da  parçalarının, kendi çalışması kombiye arızaya yol açabilir. Belki de bu parçalar, kullanılmakta olduğundan başka bir işi yapmak üzere dizayn edilmiştir. Sebep ne olursa olsun arızanın kendi kendine bir daha tekrarlayıp tekrarlamayacağı belirlenmemiz gerekir. Ekonomik şartlar ve pahalılık arıza sebebine müdahale edilmemesini gerektirse bile, pek çok durumda sebep belirlenmeli ve ortadan kaldırılmalıdır.

Ariston kombi bakımı

Müşteriyi dinleyerek, Ariston kombi bakımı, hakkında bilgi veririz ! Ariston kombi bakımı nasıl yapılır, sorusuna, kombilerinize bakım, yaparken şikayetleri değerlendir. Ariston kombi servisi, Kombi montaj, standartlarını kontrol ederiz. ( Cihaz güvenli mi? ) İlk baş evde hava Menfezi varmı kontrol ederiz. Cihazı çalıştır kombi çalışmasında problem varmı varsa nelerdir değerlendirme yaparız. Kombide sıcak su geliyormu, Kalorifer konumunda kombi çalışıyor mu, Kombi arıza, Kombi tamir, başlamadan önce müşteriye ön bilgi aktarırız. Çalışmaya başlamadan önce ( Müşteri bilgisiyle ) Kombi Sigorta atırıyor, mu kontrol edilerek kapatılır. Gaz valfi arızası, olmaması yada tedbir amaçlı, kombi gazı, yani doğalgaz vanası, kapatılır, Kombinin suyu boşaltılır. Kombi servis olarak Cihazın kapaklarını çıkartır, Genleşme tankı arızalımı, yoksa havasımı bitmiş sebeb bunlarsa, kombi basıncı yükselir bunun için kontrol edilir. Kombi eşanjörünün, petek temizliği, kontrol edilir, Kombi Brülör, temizliği yapılır, Kombi Pompa arıza, ve kombi prüjörü arızalımı, yada temizlenmelimi, kombi su kacırıyormu kontrol edilir. Kombi Sıcak su verimiyor, yada veriyorsa eşanjör sıcaklığını kontrol edilir, Kombi Kalorifer filtresi temizleme, işlemi yapılır, Cihazı temizlenirken elektrik ve kombi kartına ve elektronik aksamlara sıvı teması olmamasına dikkat edilmelidir. Kombinin suyu 1,5 bar doldurulur, kombi su akıtıyor, yada, Şofben, kombi su damlatıyor, mu ve su kaçak kontrolü yapılmalıdır. Kombi gaz valfi, Gaz ayarları yapılmalıdır. Kombi gaz kaçak kontrolü, doğalgaz geçen heryere kopük yardımı ile yapılmalıdır. Müsteriye istegi dorultusunda, kazan, radyatör, petek bakımı, kombi petek temizliği, cesur teknik, ariston kombi bakımı, yapar. Ariston kombi bakımı fiyatları, Ariston kombi bakım fiyatları, Ariston kombi bakım ücretleri, Ariston kombi bakım ücreti, sorularınızı 0212 614 85 43 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.

Ariston kombi servis

Cesur Teknik Ariston kombi servis, Ariston marka kombinizdeki arızayı servis çağırmadan ne arızası olduğunu sizin tahmin etmenizi sağlar. Ariston kombi kullanma kılavuzu, bakarak, ariston kombi teknik özellikleri, ariston kombi nasıl çalışır, Ariston kombi nasıl kullanılır gibi sorulara en güzel yanıtı servis kitapcığından alırlar. Bilmedikleri sorularıda kombi servis, olarak biz yardımcı olmaya çalışırız. Genellikle metal aksamdan yapılan kombiler tüm cihazların bir ekonomik ömrü vardır. Gaz yakıcı cihazlarda bu ömür 10 yıl olarak kabul edilmektedir. Bu sürenin zarfında malzeme yorgunluğuna bağlı parçaların arızaları ortaya çıkma ömrünü tamamlama olasılığı fazlalaşacaktır. Komple sistem bütün çalışma seçeneklerinde normal olarak çalıştığından emin olmak için bir kere daha kombi test, edilmelidir. Bu son safa çok önemlidir. Çünkü incelemeler herhangi bir şekilde etkilenmiş olabilir. Ancak bu testide başarılı şekilde tamamladıktan sonra sistemin arızasız olduğunu servis elemanları belirleyebilir.

Ariston kombi arıza kodları

Cesur teknik  servisi, sadece arızalı bir parçayı veya arızalı bölgeyi değil; sistemi bir bütün olarak düşünür. Bakım ve onarımını yapmış olduğu cihazın tüm yanlarını gözden geçirmeli ve sistematik olarak çalışma şeklini izlemelidir. Ariston kombi ısıtmıyor, Ariston kombi petekleri ısınmıyor, Ariston kombi petekleri ısıtmıyor, petekleri ısıtıyor suyu ısıtmıyor, ariston kombi petek ısıtmıyor gibi sorunlarda kalorifer hattında sorun olduğu dünülür ama bu yalnış bir kavramdır. Kombi demek, şohben ve kat kaloriferinin birleşmiş olan hali ve bütündür. Kombi sıcak su vermiyor, sıcak su akmıyor, sıcak su gelmiyor gibi sorunlarla peteklerin ısınmama olayı neredeyse aynıdır.Ariston kombi arıza kodları, Ariston kombi arızaları ve çözümleri, Ariston kombi arızaları nelerdir ve Ariston kombi hata kodları

101 Aşırı ısınma
501 Alev yok
103 Yetersiz dolaşım
104 Yetersiz dolaşım
105 Yetersiz dolaşım
106 Yetersiz dolaşım
107 Yetersiz dolaşım
111 Yetersiz dolaşım “Doldurma tuşuna bas”
601 Egzoz dumanı tahliye arızası
305 P.C.B. arızası – Elektronik kart arızası
306 P.C.B. arızası – Elektronik kart arızası
307 P.C.B. arızası – Elektronik kart arızası
607 Anakart arızası – Hava Sirkülasyonu
677 Anakart arızası – Fan arızası

Ariston kombi arızaları

Ariston kombi arızaları, kombi özelliklerine göre değişmektedir. Test işlemi yapılırken cihazın en kötü veya maksimum şartlarda çalıştırılması ve denemesi yapılmalıdır. Ariston kombi arıza giderme, islemi kombiye reset atma işlemi ile başlar.Kombi nasıl resetlenir sorusuna gelince eğer kullanıcı reset düğmesini bilmiyorsa cihazi kapatıp sigortasını indirmeli ve 10 saniye bekledikten sonra tekrar acmalı, bu olay da resetlemenin kullanıcı tarafından en kolay yoludur. Bezen elektronik kartlar bulunduğu ortama neme bağlı kendi kendine arıza verebilir. Kombiniz yaz modunda ve kış modunda çalıştırılarak eğer arıza devam etmiyorsa kullanılmaya devam edilmelidir. Hermetik, Bacalı, Yoğuşmalı, Kombinin, arıza ışıkları, neden, yanar? Bazen kombide sorun olduğunu gösterir, lamba, ışığı, kırmızı ışık, yanıp sönüyor, gibi durumlarda. Kombinin, arıza kodları: c1, c4, c6 arızası, e01, e03, f37, f28, f22, f7, f5, f3, f2, f1, f64, d1, d2, h20 arızaları ve bunun gibi arıza kodlar gösterge tablosunda belirir.  Bunun yanında hata kodu, sembolleri, işaretleri, iyonizasyon arızası, arıza lambası hakkında bilgi için kombi arıza merkezi, İstanbul ilçesinde cesur teknik firması olarak bizleri arayabilirsiniz. Ariston kombi tamiri

Teknik Servis Hizmetleri

Klima Teknik Servisi

5 / 5 ( 2 votes )

Call Now ButtonHemen Ara